EPC superlak

Navigace:/EPC superlak
EPC superlak2022-06-16T15:02:49+00:00

UNIKÁTNÍ BÍLÝ EPC LAK DEXTÜRA

Životnost Superlaku?

Od roku 1970 vyrábí společnost DEXTÜRA dveře se Superlakem. Je šetrný k životnímu prostředí, přitom extrémně odolný a zaručuje dlouhou životnost dveří. Dveře ze začátků společnosti DEXTÜRA přežili desetiletí, několik generací a dodnes plní svůj účel ve spoustě domácností .

Není tak odolný lak škodlivý?

Absolutně ne. Superlak je 100% bez rozpouštědel a emisí. Je bezpečný pro každou domácnost. Chtějí malé děti políbit dveře? Nevadí, je odolný i proti slinám.

Existují jiné laky srovnatelné kvality?

Superlak je jedinečný systém lakování, který je bez rozpouštědel a emisí a přitom zároveň robustní. Dextüra vzala rozvoj do vlastních rukou a byla první, která začala používat lak šetrný k životnímu prostředí pro dveře.

Co Superlack vydrží?

Je odolný proti poškrábání, vydrží malování tužkou, propiskou nebo fixou, odolává míčům nebo normálním kolizím s dětskými odrážedly a snese šťávu, čokoládu nebo zmrzlinu. Při těchto „normálních“ zatíženích vydrží dveře se Superlakem mnoho, mnoho let.

Činy jsou silnější než slova. Otestujte si Superlak ve VETOSu.

Vyzkoušejte, zda vydrží Superlak Vaše nároky:

– udělejte škrábanec Vaším prstýnkem na ruce

– namalujte tužkou nebo propiskou a vše smažte

– vyzkoušejte si, jak se nechají odstranit značky namalované fixem

– máte u sebe náhodou prstové barvy? Žádný problém.

A co čištění?

Velmi snadné. Malá všední znečištění jako cákance nebo otisky prstů od čokolády se nechají jednoduše setřít. Stopy pera odstraníte mazací gumou. A fixa se nechá odstranit acetonem nebo odlakovačem na nehty – bez poškození laku.

Rodinný dům Hostivice

Je Superlak stálobarevný?

Extrémně stálobarevný. Také pokud jsou dveře vystaveny intenzivnímu slunečnímu záření, nezmění barvu. Zežloutnutí, s kterým se můžete setkat u jiných bílých laků, zde není. Zde zůstane bílá bílou – zaručeně.

Jaké dveře Dextüra se Superlakem jsou v nabídce?

Všechny Dextüra dveře s linkami a designové dveře jsou vybaveny 100% Superlakem. Frézování jsou dokonale pokryta, to znamená mnoho potěšení pro oči – celá léta. Všechny hladké dveře jsou také v Superlaku, a to i s technickými úpravami jako zvuková izolace, tepelná izolace, protipožární ochrana a odolnost proti vloupání.

Pokud nyní máte ještě otázky k Superlaku a dveřním sériím Dextüra, které mohou zaručit díky tomuto laku dlouhou životnost, pak se obraťte přímo na nás.

FSC a PEFC certifikace

Dextüra používá pro výrobu dveří jedině dřevní suroviny z udržitelných pěstíren, které jsou certifikovány FSC nebo PEFC.

Kombinovatelnost všech modelů

Všechny interiérové dveře Dextüra se nechají mezi sebou kombinovat a také zárubně nabízejí mnoho možných kombinací.

Vždy inovativní

Dextüra hledá neustále nové materiály a techniky, které mohou posunout produkty na ještě vyšší stupeň kvality.

Dvakrát zapečetěné

To ví jen málo lidí: spodní hrana dveří Dextüra je zapečetěná voskem. Tím zůstane vlhkost venku a radost ze dveří přetrvá.